The 2-Minute Rule for بازاریابی شبکه ای

تاریخچه بازاریابی شبکه ای در دنیا و ایران - نتورک ارکتینگ چیست
دلیل موفقیت لیدرها در بازاریابی شبکه ای همراهان علم پول، در این مقاله قصد داریم از راز مهمی که تمامی لیدرهای موفق در بازاریابی شبکه ای به

اشخاصی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، کار خود را با سؤالاتی نظیر اینکه کار نتورک چیست؟ آغاز می‌کنند. در ابتدا برای دانستن اینکه نتورک مارکتینگ چیست؟ شرکت مورد نظر دستورالعمل‌های خاصی را به شما توضیح می‌دهد.

محصولات محصولات حسابداری محک نرم افزار حسابداری فروشگاهی

اوندایرکت: اگر منظور شما آن دایرکت باشه، یعنی دایرکت هایی که توی مجموعه شما نیستند،

در واقع داده‌های جمع‌آوری شده به صورت دیجیتالی و بسیار دقیق‌ و خاص در اختیار شما قرار می‌گیرند.

در این مقاله سعی داریم تا ضمن معرفی کامل بازاریابی شبکه ای به تفاوتهای آن با شرکت های هرمی هم بپردازیم. چرا که شرکت هایی که از مدل بازاریابی شبکه ای بهره می برند در کشور ما مجوز رسمی دارند و بدون هیچ اشکالی میتوانند به فعالیت پرداخته و کسب درآمد کنند.

این ایده که اهرم زدن نام دارد، امروزه پایه گذار فلسفه ی بازاریابی شبکه ای شده است. اولین بار، یک شرکت دوچرخه سازی در روسیه از این ایده استفاده کرد.

شاید بتوان به جرات گفت یکی از مهم‌ترین موضوعات برای تبدیل شدن به یک بازاریاب و فروشنده موفق در بازاریابی شبکه ای، انتخاب یک شرکت مناسب است.

گوگل آنالیتیکس چیست؟ تاثیر آنالیتیکس در توسعه آنلاین کسب و کار

هر چقدر تعامل بیشتری با شما داشته باشند، احتمال تبدیل شدن به مشتری بیشتر است و در نتیجه به طرفداران برند شما تبدیل می‌شوند.

این سه استراتژی سیستماتیک عبارتند از: تولید سرنخ، استخدام و در نهایت مدیریت و ساخت. نتورک خود دارای تقسیم‌بندی کلی است و بر این اساس به گروه تک سطحی، گروه دو سطحی و در نهایت گروه چند سطحی تقسیم می‌شود. برای ایجاد یک نتورک در ابتدا شما نیاز به داشتن یک شرکت تجاری دارید.

در این مقاله قصد داریم تا به توضیح بیشتر در خصوص اینکه بازاریابی شبکه‌ ای چیست؟ بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

اگر بتوانید روی این موضوع تسلط داشته باشید و به راحتی مخاطب جذب کنید، پایه محکمی برای فروش و رشد بیشتر بیزینستان خواهید داشت.

توی توضیحات نوشته شده، پراسپکت یعنی مشتری احتمالی، فردی که هنوز ثبت نام نشده

https://luxurynetworker.ir/tag/%d8%b3%d8%a7%d8%b4%d8%a7-%d8%b3%d8%a8%d8%ad%d8%a7%d9%86%db%8c/

ثروتمند شدن با بازاریابی شبکه ای، واقعیت یا توهم؟
به آمار زیر (منقول از ویکی پدیا و اکونومیست) دقت کنید:

شرکت Amway’s: در کشور انگلیس، تنها ۱۰ درصد از بازاریاب‌های این شرکت بزرگ بازاریابی شبکه ای در ایالات متحده و جهان، توانسته‌اند درآمدی داشته باشند و از بین ۳۳ هزار بازاریاب این شرکت، ۰٫۳ درصد از بازاریاب‌ها درآمدی معادل با درآمد معمول و متوسط جامعه داشته‌اند.
شرکت Mona Vie’s: فقط یک درصد از بازاریاب‌های این شرکت توانسته‌اند سود دریافت کنند (۲۰۰۷).
بازاریابی شبکه ای در آمریکا: در سال ۱۹۹۸ درآمد سالانه‌ی بیش از ۹۰ درصد از فروشندگان آمریکایی شاغل در شرکت‌های شبکه ای کمتر از سالانه ۵ هزار دلار بود. رقمی بسیار کمتر از کمترین درآمد لازم برای امرار معاش در آمریکا.
و… (از این دست آمارها را در گوگل جست و جو کنید بسیار است).
درصد بسیار زیادی از افرادی که در بازاریابی چند سطحی فعال هستند درآمد پایینی دارند. حال ممکن است برخی از افراد اذعان کنند که خب این به دلیل تلاش ناکافی آن‌هاست، این طبیعی ست که عده‌ای که تلاش نمی‌کنند و به طبع آن موفق نمی‌شوند زیادند.
اما نکته اصلی این جاست که بسیاری از افراد هنگام جذب در شرکت‌های شبکه ای، به آن‌ها غیر مستقیم تلقین می‌شود که این روش، روشی‌ست که نتورک مارکتینگ در آن می‌توانید بسیار ساده و سریع ثروتمند شوید (به نحوه کشیدن گراف‌ها توسط کسی که شما را پرزنت می‌کند توجه کنید. غیر مستقیم سعی می‌کند به شما بفهماند که میبینی؟ به همین سادگی می‌توانی ثروتمند شوی! و در پایان فقط به یک جمله اکتفا می‌کند که کار ساده‌ای نیستا! سخته).

در این خصوص مشکل اصلی اینه که تعداد نفراتی که وارد نتورک میشوند بسیار زیادند اما نرخ موفقیت و به درآمد رسیدن طبق آمار های رسمی حدود ۵ درصد است. یعنی از هر ۱۰۰ نفر ۵ نفر به درآمد مناسبی میرسند، این آمار ارتباط مستقیمی با استراتژی تیمی در نتورک دارد.سوالی که در بخش هشتم این مقاله به آن پاسخ خواهیم داد این است که آیا می توان نرخ موفقیت در نتورک مارکتینگ را با انتخاب استراتژی مناسب افزایش داد؟

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The 2-Minute Rule for بازاریابی شبکه ای”

Leave a Reply

Gravatar